icon

Ücretsiz Kargo

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerlidir.

icon

24 Saatte Kargo

İşaretli Ürünlerde 24 Saatte Kargo Fırsatı!

Sepetim
(0286) 212 01 00

Hediye Seçiminde Kişisel Özelliklerin Önemi

Bir kişiye hediye almak hem alanı hem de hediye verilen kişiyi mutlu eden bir konudur. Sevdiğini ve ona değer verdiğini göstermenin bir yolu olan hediye vermek sadece özel günlerde değil, aynı zamanda içinden geldiği zamanlarda da yapılmalıdır. Ayrıca, hediyeler sayesinde insan ilişkileri de olumlu yönde pekişmektedir. Peki, hediye seçiminde kişisel özelliklerin önemi nedir? İlla ki, birine hediye almak için onu yakından tanımak mı gerekir? Bu konuları sizler için açıklıyoruz.

Öncelikle birine hediye seçerken onun zevklerini ve kişisel özelliklerini bilmek kurtarıcı olmakta, bu anlamda bilinçli şekilde hediye seçildiğinde ise hediyeyi alan kişi çok daha fazla mutlu olmaktadır. Ancak her zaman kişiler hediye almak istediklerinin kişisel özelliklerini bilmeyebilir. Bu durumda ise bazı tüyoları gözden kaçırmamalı ya da seçtiği herhangi bir hediyeyi kişiselleştirme yolunu seçmelidir. Nasıl? Sorusunun kafanıza takılan ilk soru olduğunun farkındayım. Elbette ki, isme özel hediye seçerek bu yapılabilir.

Kişiliğe Göre Hediye Seçimi Nasıl Yapılır?

Kişiliğe göre hediye seçmenin nasıl yapılacağı konusunda bilgi vermek gerekirse aklımıza bazı örneklerin gelmesi normaldir. Örneğin marjinal, deli dolu bir kişilik yapısına sahip birine seçilecek hediyeler de çılgınca olacaktır. Öte yandan, huzur ve durgunluktan hoşlananlara ise daha dingin bir hediye çeşidi sunmak gerekmektedir. Ancak, her karakter yapısına sahip insanın hoşuna gidecek bir hediye grubu vardır ki, bunlara isme özel ya da kişiye özel hediyeler denilmektedir.

Kişiye Özel Hediyeler Nelerdir?

Kişiye özel hediyelerin mantığı aslında günlük hayatta fonksiyonel bir şekilde kullanılan eşyaları isme özel tasarlayarak özelleştirilmesidir. Bu kişiselleştirme hem her karakterdeki insana hitap etmenin yolunu bulmakta, hem de verilen hediyenin özel olması nedeniyle kişide daha değerli hissetme duygularını harekete geçirmektedir. Kişiye özel hediyelere örnek vermek gerekirse üzerine hediye verilecek kişinin yazılı olduğu cüzdanlar, fotoğraf çerçeveleri, yazılı dekoratif ürünler, isme özel çeşitli oyunlar, mesajlı kavanozlar ilk akla gelenler olmaktadır. Bu hediyelerin birçok çeşitleri bulunmaktadır. Zevkinize uygun bir tanesini beğenip karşınızdaki kişiyi çok mutlu edebilirsiniz. 

0 Yorumlar | Posted in Blog By 724hediye

En Güzel Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Türk toplum yapısında öğretmene sevgi ve saygı göstermek oldukça önem taşımaktadır. Çünkü öğretmenler geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitilmesi ve topluma kazandırılması için çok kutsal bir görev olan öğretme ve eğitme işini üstlenmektedir. Hal böyle olunca da öğretmenler gününde öğretmene hediye almak bizim geleneklerimiz içerisinde yer almıştır. Peki, öğretmenler gününde sadece öğretmeninize özel ve ona sizi hatırlatacak ne hediye alabilirsiniz, bugünkü konumuzda bu sorunun cevabını veriyoruz.

Öncelikle öğretmenler günü hediye seçmek için öğretmeninizin zevklerini bilmeniz gerekmektedir. Bunu anlayabilmek için gözlem yapmanız sizlere ipucu verecektir. Ayrıca, öğretmeninizin sevdiği tür hediyeyi belirledikten sonra da bu hediyenin kişiye özel olmasını sağlamalısınız. Piyasada bu anlamda birçok online mağazada kişiye özel hediyeler satılmakla birlikte 7/24 Hediye en bol çeşidin bulunduğu, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler satması nedeniyle diğerlerinin arasında öne çıkmaktadır.

İsme Özel Deri Ajanda Seti

Konu öğretmen olunca ona verilebilecek en güzel hediye de normal olarak kırtasiye malzemesi olmaktadır. Ancak bu hediye, özel cilt olması ve öğretmeninizin isminin haricinde ona iletmek istediğiniz notu da içermesiyle çok daha özel bir hal almaktadır. İsme özel deri kaplı ajanda ve yine öğretmeninizin ismini taşıyan bir dolma kalemden oluşan mini setler öğretmeninizi çok mutlu edecek.

İsme Özel Cüzdanlar

Derinin asaleti nedeniyle en iyi hediye malzemeleri arasına girmektedir. Bu nedenle deri isme özel cüzdanlar öğretmenler gününde en iyi hediyeler arasına girmektedir. Öğretmeninize özel bir kutu içinde sunacağınız bu hediyelere hatıra notunuzu eklemeyi de unutmayın.

Kişiye Özel İkili Kalem Seti

Öğretmeninizin isminin dekoratif bir şekilde üzerine yazılmasıyla tasarlanan ikili kalem setleri öğretmeninizi çok mutlu edecek hediyelerdendir. Öğretmenler gününde kişiye özel hediye seçmek isteyenler için oldukça uygundur. Diğer yandan sizin öğretmen tarafından uzun yıllar unutulmamanıza da neden olacaktır.

Öğretmene Özel Tasarım Bardaklar

Öğretmenler günü için her keseye uygun kişiye özel bulmak mümkün. Daha uygun fiyatlı bir hediye istiyorsanız özel tasarım kupaları sizlere tavsiye ediyoruz. Bu hediyeleri klasik hediye kupalardan ayıran en önemli özelliği ise isme özel tasarlanması…

0 Yorumlar | Posted in Blog By 724hediye

2016’nın En İyi İş & Ofis Hediyeleri

Yıl sonuna doğru yaklaştıkça 2016 yılında olan trend ve seçimler aslında yeni gelecek olan 2017 yılında revaçta olacak ürün listelerini de bir yandan belirliyor. Bu nedenle biz de sizlere hem daha şu anda içinde bulunduğumuz yıl hem de gelecek yıl için fikir vermesi açısından 2016 yılının en iyi iş ve ofis hediyelerini derledik. Umarız seçimlerinize sizler için fikir vererek yardımcı olabiliriz.

Masa üstü isimlik setleri

Ofis ve iş hediyesi denildiğinde şüphesiz ki ilk akla gelen hediye çeşitlerinden bir tanesi de masa üstü isimlik setleridir. Bu setler isim yer alan levha ile birlikte dizayn edilen kalemlik, notluk ve ataç koyma yerinden oluşmaktadır. Ahşap olarak tasarlananlar olduğu gibi en çok tercih edilenler arasında ise kristal malzemeye lazer baskıyla yapılan çeşitleri çokça tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedeni kristal isimliklerin çok daha estetik ve dekoratif olmasıdır. İşe giren arkadaşınız, sevgiliniz ya da babanız için bu şekilde bir isimlik yaptırarak yeni işinde destek olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Kişiye özel kalem ve ajanda setleri

Kişiye özel hediyeler iş ve ofis hediyesi olarak da aslında iyi seçeneklerdendir. Ofiste ihtiyaç olacak ürünlerin özel bir şekilde sunulması çok daha sevindiricidir hediye alan açısından. Bunun için kişinin isminin yazılı olduğu tasarım kalem ve ajandaları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca hem kalem hem de ajandadan oluşan setlerimiz de mevcuttur.

Firmaya özel logolu bardak altlıkları

Hediye alınacak kişinin çalıştığı yerin kurumsallığına daha da prestij katacak logolu bardak altlıkları işe yeni girecek birine hediye olarak verilebilir. Firmaya özel bu bardak altlıkları çok manidar olacaktır. Ayrıca kendi işini kuran kişileri teşvik amacıyla da bu tip hediyeler önerilmektedir. Çok ilginç fikirler arayanların bu seçeneğimizi bir düşünmesini öneriyoruz.

Kristal masa saatleri

İş ve ofis hediyesi denildiğinde hemen akla masa gelmesinden hareketle kristal masa saatleri iyi hediye seçenekleri arasındadır. Masasını özelleştirmek ve kişiyi mutlu etmek için kendi isminin akrilik üzerine lazer baskıyla işlendiği masaüstü hediyeler harika görünecek. 

0 Yorumlar | Posted in Blog By 724hediye

Hediye seçiminde önümüze en çok çıkan kavram görsellik ve kullanışlılıktır. Görsellik hediyenin estetik duygulara hitap eden yönü olup kullanışlılık ise günlük hayat içinde işe yaramasıdır kısaca. Bu iki kavram hediye alacak kişilerin çoğu zaman en büyük çıkmazı olmaktadır. Bazı kişiler kullanışlı hediyelerden yana şansını kullanırken bazı kişiler de görsel olmasına önem vermektedir. Bu durum aslında kişilikle alakalı bir durum olup seçiminde karar vermeniz için sizlere sadece birkaç tüyo vermek yerinde olacaktır. Seçiminizin ne yönde olacağı size kalacaktır elbette…

Sadece görselliğe hitap eden hediyeler arasında fotoğraf çerçeveleri, ledler, gece lambaları, maket antik çağ arabaları ilk akla gelenler olurken, kullanışlı hediyeler kalemler, masaüstü isimlikleri, cüzdan gibi günlük hayatta yanımızda bulunduracağımız şeylerdir. Hediye alacağınız kişinin herhangi bir ürüne ihtiyacı olduğunu bilmek her ne kadar kişileri kullanışlı hediye kategorisine yöneltse de bu durum özensiz hediye seçimi olarak da nitelendirilebilmektedir. Diğer yandan sadece görsel hediye seçmek de bazı kişilere gereksiz olarak gelebilmektedir. Peki, bu işin çözümü nedir diye sorarsanız size en güzel önerimiz hem kullanışlılığı hem de görselliği bir arada barındıran ürünler şeklinde verilecek cevap en doğrusudur. Bunun için de kişiye özel hediye seçmek aslında çok daha iyi olacaktır.

Kişiye özel hediyelerin en büyük avantajı kullanışlı ve sıradan ürünleri size özel hale getirmesi ve güzel bir görsellik kazandırmasıdır. Örneğin cüzdan aslında çok sıradan bir hediyedir ve çoğu insanı özel hissettirmediği için mutlu etmeyebilir. Ancak isminizin bulunduğu ve hediye veren kişinin güzel sözlerini içeren size özel bir cüzdan hediye alsanız ne hissederdiniz. Çoğu kişinin hoşuna gitmesi normal… Kısaca başta sorduğumuz sorunun cevabını özetleyecek olursak seçilecek hediyede hem kullanışlılık hem de görsellik büyük önem taşır. Özellikle de hediye alacağınız özel gün ve özel bir kişiyse görselliğin ve kullanışlılığın bir arada olduğu hayatınızın bir parçası haline gelecek hediyeler en iyi seçeneklerdendir. Bunu bir arada sağlamanın en iyi yolu ise kişiye özel hediyelerdir. Sitemizden ürünlerimize göz atabilirsiniz. 

0 Yorumlar | Posted in Blog By 724hediye